środa, 30 lipca 2014

Włosy mojej przyjaciółki - podcinamy + przypomnienie o rozdaniu

Heej :)
Dzisiaj chciałabym Wam pokazać włosy mojej przyjaciółki. Myślę, że ma najładniejsze włosy na świecie. Właściwie nie dba o nie jakoś specjalnie. Chociaż może inaczej. Teraz zaczęła, ale nawet kiedy myła samym szamponem miała piękne, lejące się, długie włosy. Piszę dzisiaj o niej, ponieważ w ostatnią sobotę wpadła do mnie i zdecydowała się na podcięcie końcówek. Od niedawna zaczęła ciąć włosy w literę "u" i cieniować włosy. Nie są bardzo pocieniowane, jednak możemy zauważyć charakterystyczny ogonek na samym końcu, którego Ola za nic w świecie nie chce ściąć :)

Przypominam o rozdaniu, na które możecie zapisać się TUTAJ

rozdanie

Wracając do tematu :

Znamy się od dziecka, więc mogę powiedzieć, że nigdy za bardzo nie eksperymentowała z włosami. Raz zdarzyło nam się wspólnie zafarbować jedno pasemko włosów na jakiś zupełnie dziwny kolor, który zszedł po 3 myciach. Nigdy nie farbowała, prostowała włosów, nie robiła trwałej. Wiadomo, sporadycznie zdarza się suszarka czy inne eksperymenty z produktami do stylizacji, ale są to rzadkie okazje.

Przed podcięciem
Po podcięciu
Końcówki dalej wyglądają podobnie, ale to zdecydowanie przez cieniowanie, które na prośbę Oli nieco wzmocniłam. Ale z samej góry widać, że są bardzo zdrowe i błyszczące :)

Kiedyś jej pielęgnacja polegała głównie na użyciu "jakiegoś" szamponu, ewentualnie czasem jakiejś odżywki i mgiełce Gliss Kur. A i tak wyglądały świetnie. Teraz Ola stosuje :

1. Szampon BD
2.Suchy szampon (czasem) Batiste

2. Maska Mila - placenta
4. Argan Oil (b. rzadko)
Włosy są dosyć gęste i grube, co najlepiej przedstawia warkocz

Pozdrawiam

2 komentarze:

  1. Śliczne włosy :) I takie gęste. Niestety mogę o takich tylko pomarzyć.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. też je uwielbiam :3 Ola jak zawsze wpada zamęczam ją fryzurami, bo nie mogę się nacieszyć samym widokiem :)

      Usuń

komentarz to opinia własna : negatywna lub pozytywna; pasuje mi każda, która nie jest prymitywna i niekulturalna :)